Bohaterowie

Mai:

Wygląd;
        Mai ma ok. 170 cm wzrostu, waży około 60 kg. Ma średniej długości, lekko falowane włosy, które przechodzą z czerni w krwisto czerwony na końcach. Dziwne, ale ma tak od zawsze, naturalnie. Ma duże, soczysto zielone, kocie oczy. Posiada grupę krwi B. Jest ładną nastolatką, z miłym wyrazem twarzy, zawsze uśmiechnięta. Ma nieukończone 18 lat, jest rówieśnicą Naruto i Sasuke. Ubiera się swobodnie, najczęściej wygodne buty,  ciemne jeansy i koszulka z krótkim rękawkiem najlepiej w jej ulubionym kolorze. Ma krótko ścięte, zadbane paznokcie, pomalowane oczywiście w odcieniach zieleni. Włosy nosi najczęściej rozpuszczone, ale gdy tylko jej przeszkadzają wiąże je w niedbałą kitkę czy warkocz. Na prawym udzie ma przewiązaną taśmę oraz kaburę na broń, jak większość shinobi.

Osobowość;
      Inteligentna, sprytna, miła dla ludzi (no chyba, że ktoś jej za skórę zajdzie). Jest bardzo upartą osobą, która jak już coś sobie postanowi to dąży do tego za wszelka cenę. Bardzo otwarta i bezpośrednia osoba mówi, co myśli i zawsze ma swoje zdanie.
Nie ufa ludziom, związane jest to z jej przeszłością, słowo "przyjaciel" nie kojarzy jej się dobrze, jednak w Konoha to się z czasem zmieni.
Odcina się od rzeczywistości, nie mówi wprost o  swoich problemach,  tworząc swój własny świat, w którym nic i nikt jej nie skrzywdzi.
Niepoważna marzycielka i idealistka. Chodzi z głowa w chmurach, kocha wygłupy i nie przejmuje się zdaniem innych na jej temat. Robi to, co chce i kiedy chce, wszędzie jej pełno. Łatwo przekonuje do siebie innych.
Kocha deszcz, gwiazdy i porę dnia, jaka jest noc. Zawsze wierzyła, że gwiazdy są czymś więcej niż migoczącymi kulami gazowymi w kosmosie. Jest bardzo wrażliwą i krucha osoba, choć udaje twardziela.

Ulubione;
Kolor; Wszelakie ocienię zielonego - kolor nadziei,

Kwiat; Biała róża,

Pora dnia;  Gwieździsta noc,

Stan;  Odpłynąć w marzenia,

Marzenie; Znaleźć spokój ducha.

Natura chakry;
Futon – wiatr.

Umiejętności;
      Nigdy nie była shinobi, ba nigdy z kimś takim wcześniej się nie spotkała. Zaczyna wszystko od nowa, ale się nie poddaje.

Naruto:


Wygląd;
Naruto ma ok. 181 cm wzrostu, waży około 70 kg. Ma krótkie nastroszone blond włosy, duże niebieskie oczy. Posiada grupę krwi B. Jest przystojnym nastolatkiem, z miłym wyrazem twarzy, zawsze uśmiechnięty. Na twarzy posiada charakterystyczne dla siebie wąsiki. Urodził się krótko po północy 10 października osiemnaście lat temu.  Strój Naruto ulega zmianie pomarańczowy dres zmienia na jasne jeansy w odcieniach błękitu, górną część garderoby stanowią luźne koszulki i bluzy często w kolorze pomarańczowym. Na których czasami można znaleźć symbol, "czerwony wir". Gdy wyrusza na misje przywdziewa klasyczny struj shinobi. Ochraniacz z symbolem Konohy, nosi dumnie na czole. Broń nosi jak większość shinobi, na udzie i za paskiem.

Osobowość;
Ze względu na wielką samotność, jakiej doznał w dzieciństwie, Naruto miał pragnienie zostania zauważonym i uznanym. W tym celu, Naruto ciągle sprawiał problemy. Mówił, że będzie Hokage. Dzięki coraz silniejszym więziom z innymi ludźmi, powód, dla którego chciał otrzymać tytuł Hokage zmienił się, mniej dążąc do uznania, a więcej trenował i stawał się silniejszym, by chronić swój dom i bliskich mu ludzi. Naruto jest gorącym wyznawcą Woli Ognia. Niepowstrzymana determinacja wpływa na życie wokół niego, a nawet wrogów, dotkniętych jego empatią. 
Najbardziej widoczną cechą, która charakteryzuje Naruto jest jego nadpobudliwość. Żywiołowy, niecierpliwy, impulsywny i nieuważny.
Ma również dziecinne dziwactwo trzymania swoich pieniędzy w grubym portfelu o kształcie zielonej żaby, którą uczuciowo nazywa "Gama-chan". Jest także bardzo zuchwały i rzadko zwraca uwagę na formalności i społeczną klasyfikację. Zjada prawie wyłącznie ramen i jest stałym klientem w Ichiraku no Ramen. Uśmiecha się prawie stale, gdyż w dzieciństwie, na jego twarzy było widać tylko smutek i samotne życie. Ci, którzy są najbliżej niego są w stanie rozpoznać, kiedy jego uśmiech nie jest prawdziwy.
Naruto stał się poważniejszy, sytuacje życiowe, jakich doświadczył sprawiły, iż niepoważny i momentami nadgorliwy chłopak stał się mądrym i potężnym shinobi, który dumnie kroczy śladami ojca. Chroniąc swoich najbliższych jak i całą wioskę, która uważa za swój dom. Zachował przy tym swoja pogodę ducha, skłonność do żartów jak i talent do pakowania się w kłopoty.

Ulubione;
Kolor; Pomarańcz,

Pora dnia;  Obiad,

Danie; Ramen,

Stan;  Zabawa, żarty,

Marzenie; Zostać Hokage,

Najlepszy przyjaciel; Sasuke.

Natura chakry;
Doton – ziemia,
Futon – wiatr.

Umiejętności;
Bardzo dobrze opanował naturę czakry, jaką jest wiatr. Od roku uczy się posługiwać Dotonem, poznaje coraz to nowe techniki związane z tą naturą chakry. Posiada niezwykłą wytrzymałość i prędkość oraz dobrze wypracowane ninjutsu jak i taijutsu. Dzięki opanowanej technice senjutsu jego umiejętności zyskują na sile i precyzji. Dzięki technice Kuchiyose no Jutsu może przywoływać żabie summony. Jego priorytetową techniką jest Rasengan. Doskonale panuje nad Kyuubim i z nim współdziała.


Sasuke:

Wygląd;
Sasuke ma ok. 183 cm wzrostu, waży około 70 kg. Ma dłuższe kruczoczarne włosy, hebanowe oczy. Posiada grupę krwi AB. Jest przystojnym nastolatkiem, jego wyraz twarzy zazwyczaj nie wyraża uczuć. Urodził się 23 lipca osiemnaście lat temu. Sasuke zazwyczaj nosi ciemne spodnie i koszulkę tu dzież koszulę oraz bluzy najczęściej w odcieniach granatu i czerni. Chyba na każdym stroju, gdzieś zawsze widnieje symbol jego klany (biało-czerwony wachlarz). Gdy wyrusza na misje, przywdziewa klasyczny struj shinobi. Ochraniacz z symbolem Konohy, nosi na lewym ramieniu. Broń nosi jak większość shinobi, na udzie i za paskiem.

Osobowość;
Arogancki, ale również bardzo inteligentny i niezwykle bystry. Sasuke w dzieciństwie był bardzo ambitnym chłopcem mimo, że wciąż nie dorównywał starszemu bratu i żył w jego cieniu, to potrafił się przyłożyć do ćwiczeń. Marzeniem małego Sasuke było stanie się silnym shinobi i wstąpienie do oddziału policji, który był kierowany przez ród Uchiha. W szkole cieszył się wielką popularnością pośród dziewczyn, prawie wszystkie za nim szalały. Był najlepsze w klasie.
Po śmierci rodziny miał jeden cel – zabić brata.  Gdy go osiągnął i poznał przyczyny występku brata, postanowił zniszczyć Konohe. Po przegranej walce ze swoim przyjacielem, zrozumiał swoje błędy i dzięki wstawiennictwu blondyna powrócił do składu shinobi z Konohy. Zawdzięcza mu życie.
Przez ponad rok po IV Wielkiej Wojnie, niemal do nikogo się nie odzywał. Spędzał mnóstwo czasu na treningach i misjach. Po wykonaniu pewnej misji w Sunna-gakure, trzy miesiące przed pojawieniem się Mai Sasuke zmienił się diametralnie. Spędzał mnóstwo czasu z Naruto co wpłynęło na jego zachowanie.
Pozostał jednak arogancki, zimny i wyrachowany, choć w mniejszym stopniu.

Ulubione;
Kolor; Granatowy, czarny.

Pora dnia; Noc,

Stan; Wyczerpujący trening,

Marzenie; Odbudować klan,

Najlepszy przyjaciel; Naruto.

Natura chakry;
Katon – ogień,
Raiton – błyskawica.

Umiejętności;
Bardzo dobrze opanował naturę czakry, jaką jest ogień i błyskawica. Posiada wielki potencjał, szybko się uczy. Dzięki technice Kuchiyose no Jutsu może przywoływać ptasie summony. Jest wprawnym użytkownikiem taijutsu. Dzięki Sharinganowi, może kopiować jutsu swoich przeciwników i wykorzystywać je przeciwko nim samym. Posiada Mangekyō Sharingan - unikalną umiejętność swojego rodu. W przeciwieństwie do brata, który korzysta głównie z genjutsu, Sasuke skupia się na ofensywnych technikach swoich oczu, takich jak kombinacja Susanoo z Amaterasu. To połączenie daje mu nie tylko obronę absolutną, ale przede wszystkim uzupełnia zakres zdolności Sasuke o ataki dalekiego zasięgu. Doskonale opanował sztukę władania mieczem. Wykorzystuje to podczas walki, dodając do broni element błyskawicy. Jego priorytetową techniką jest Chidori. 

Źródło pomocnicze: Wiki
>